Finská domácí sauna

Nesporná výhoda finské domácí sauny

Pro ty, pro které je pravidelné saunování nedílnou součástí péče o zdraví, má finská domácí sauna nesporné výhody před docházením do veřejné sauny.Optimální způsob saunování

Finská domácí sauna vám umožňuje optimální způsob uvolnění, odpočinku a relaxace po náročném dnu v pohodlí domova, které je nenahraditelné!

Poskytuje Vám ideální saunování bez časového omezení a nastavení teploty, která Vám plně vyhovuje. Jestliže máte právě takové požadavky na teplotu, například ze zdravotních důvodů, nebo prostě máte raději nižší teplotu, než která bývá ve veřejných saunách nastavena, museli byste si rezervovat veřejnou saunu sami pro sebe. Pokud se rádi saunujete častěji, potom mohou být tyto požadavky nereálné, proto je finská domácí sauna ideálním prostředkem pro pravidelné saunování.

Rozměr sauny se vejde pohodlně do bytu

Domácí sauna může mít rozměry od 1100mm x 1100mm až do 2350mm x 2350mm. Pochopitelně, že typizované rozměry sauny mohou být upraveny dle Vašeho požadavku. Saunu Vám vyrobíme takouvou jakou požadujete, aby se vešla do Vašeho bytu, nebo domu.Sauna na klíč do každého bytu a domu

Domácí finská sauna na klíč podle Vašeho výběru je naší samozřejmostí. Sauna bude přizpůsobena přesně Vašim prostorovým podmínkám. Jaká sauna vám bude vyhovovat? Rozhodování by se mělo řídit tím, jaké saunování je pro vás nejpříjemněší.

Ochrana osobních údajů

Sauny Grád s.r.o., výroba a prodej saun - FINSKÉ SAUNY NA MÍRU