Doplňky do sauny

Dřevěné vědro s vložkou 4l

Dřevěné vědro s plastovou vložkou umožňující snadné čištění nepodléhající deformaci vlivem tepla a vysychání vodního koncentrátu pro polévání kamen.Vyrobeno z kvalitní severské borovice.

Cena s DPH 847,- Kč

Dřevěná naběračka

Dřevěná naběračka o délce 36cm zaručující bezpečnost pro snadné polévání saunových kamenů. Naběračku není vhodné ponechávat ve vědru s vodou po ukončení saunování. Snižuje se tím její životnost.

Cena s DPH 363,- Kč

Přesýpací hodiny Harvia

Přesýpací hodiny určují orientační měření času pobytu v sauně s maximální hodnotou 15min. Po přesýpání a odměření času 15min., jednoduše otočíte a váš čas se opět odsypává. Jsou odolné vysoké teplotě, avšak umístění v sauně s nízkou teplotou mohou způsobit rosení přesýpacího písku a tím jejich znehodnocení.

Cena s DPH 545,- Kč

Teploměr/vlhkoměr ve dřevě

Kombinace teploměru a vlhkoměru osazeném v dřevěném rámečku ze severského smrku pro umístění na stěnu uvnitř sauny. Teploměr i vlhkoměr nastaven od výrobce v daném prostředí a výšce v sauně. Nutno zkalibrovat v závislosti na umístění teploměru/vlhkoměru v prostoru sauny, jež ovlivňuje umístění kamen i případného regulačního čidla, tak aby ukazatel měření vykazoval co nejpřesnější hodnotu. Teploměr/vlhkoměr se nesmí osazovat do prostoru nad topidlo.

Cena s DPH 1.210,- Kč

Teploměr ve dřevě

Teploměr osazeném v dřevěném rámečku ze severského smrku pro umístění na stěnu uvnitř sauny. Teploměr nutno zkalibrovat v závislosti na daném prostředí a umístění v sauně. Teploměr umožňuje měření teploty do 120°C. Teploměr se v sauně nesmí osazovat do prostoru nad topidlo.

Cena s DPH 605,- Kč

Vlhkoměr ve dřevě

Vlhkoměr osazený v dřevěném rámečku ze severského smrku pro měření relativní vlhkosti v sauně s rozsahem 0-100%. Vlhkoměr nutno zkalibrovat v závislosti na daném prostředí a umístění v sauně. Vlhkoměr se v sauně nesmí osazovat do prostoru nad topidlo.

Cena s DPH 605,- Kč

Vonné esence - 500ml

Aroma do sauny od firmy Harvia vám přináší vůni do vaši sauny.Dodává se v balení 500ml v provedení eukalyptus, bříza, borovice. Doporučené dávkování je 25ml na 1l vody. Pro bezpečné použítí saunového roztoku k polití saunových kamenů slouží dřevěný džber s naběračkou. Aroma se nesmí požívat pro polévání saunových kamenů nezředěné!

Cena s DPH 363,- Kč

Reproduktory

Vestavěné reproduktory 2ks odolné proti vlhkosti s velmi dobrými vlastnostmi zvuku. Reproduktory do sauny se osazují do stěny pod lavice. Technické parametry: vnější průměr 132mm, průměr pro vestavbu 92mm, montážní hloubka 46mm, výkon/zatížitelnost 50W, impedance 4 ohm, akustický tlak 86dB, frekvenční rozsah 80-21000Hz. Celková cena je včetně montáže.

Cena s DPH 2.990,- Kč

Lávové kameny – 20kg

Lávové kameny do saunových kamen elektrických i do kamen na dřevo s vysokou odolností vůči tepelným změnám, vysokou absorpcí tepla s následným sáláním do prostoru sauny. Kameny jsou tříděny dle technických parametrů o zrnitosti pro elektrická kamna 5-10cm, pro kamna na dřevo 10-15cm. Lávové kameny jsou specifická hornina s minimálním rozpadem s delší životností v saunových kamnech a s vyšší akumulací tepla. Splňují tu nejvyšší kvalitu pro změny teploty a stabilitu při polévání saunových kamenů vodou pro tvorbu parního rázu. Jejich zrnitost zabezpečuje pohodlné umístění mezi spirály saunových kamen a plné využití daného obsahu balení pro saunová kamna.

Cena s DPH 726,- Kč

Ochrana osobních údajů

Sauny Grád s.r.o., výroba a prodej saun - FINSKÉ SAUNY NA MÍRU